poniedziałek, 2 grudnia 2013

Zaproszenie na panel ekspercki - jutro, 3 grudnia, SPOT.

Po ponad tygodniu spędzonym niemal całkowicie offline niechętnie wraca się w tryby internetu i świata wirtualnego. Można jedynie powspominać świat bez telefonii komórkowej i natychmiastowych wiadomości - świat, w którym ważną rolę odgrywało podwórko i trzepak, a także zaufanie, w tym szczególnie rodziców do dzieci, bez potrzeby ciągłego potwierdzania, że się żyje i na dodatek nie zbroiło się niczego poważnego :-)

Życie z garbem nieopublikowanych postów nie należy do najłatwiejszych, ale zdaje się, że nie ma wyboru. Co prawda formułowanie jakichkolwiek planów na przyszłość okazuje się wielce ryzykowne, lecz na pewno chciałbym dokończyć opowiadanie o najważniejszych wystawach FAF, a w kolejce czeka jeszcze wzmianka o OFF oraz parę zdań o lAbiRynT-cie. Kolejne tematy z kategorii "nabrzmiałych" to publikacje książkowe oraz sprzęt. Mam (jeszcze) nadzieję, że jakoś uda się ten korek rozładować.

A z kwestii aktualnych - zapraszam do SPOT.-u na jutrzejsze spotkanie o godzinie 17.30 - będzie to panel ekspercki związany z badaniami kompetencji wizualnych, prowadzonymi przez Instytut Socjologii UAM pod tytułem "Lepiej widzieć". W badaniach tych fotografia odgrywa bardzo ważną rolę. Więcej informacji na temat spotkania (oraz samych badań) można znaleźć tutaj.

Ilustracja jest tym razem całkowicie niezwiązana - przyjmijmy, że wynika z tęsknoty za brakiem pospiechu... :-)1 komentarz: