piątek, 22 lipca 2011

MFFM Jarosław 2011 - inicjatywa godna wsparcia

Szanowni Państwo,

Przekazuję prośbę jaką otrzymałam o szczególnego rodzaju wsparcie dla 3  Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Młodych w Jarosławiu, który w tym roku odbywa się w dniach 3-24 sierpnia.

Inicjatywa ta, tworzona jest przez niewielkie środowisko młodych ludzi z Jarosławia przy wsparciu wolontariuszy z Warszawy. Od ponad roku mam przyjemność być jednym z nich i na bieżąco uczestniczyć w pracach oraz obserwować okołofestiwalowe zmagania, które odbywają się praktyczne bez jakiegokolwiek wsparcia władz Jarosławia i instytucji miejskich. Dzieje się tak, mimo szerokiej oferty kulturalnej, która w ramach Festiwalu kierowana jest do mieszkańców miasta oraz mimo ewidentnych aspektów promocyjnych, jakie dla miasta wiążą się z Festiwalem.

Dlatego w roku bieżącym postanowiliśmy jeszcze silniej niż w latach ubiegłych zaznaczyć swoją festiwalową obecność w Jarosławiu. Budujemy na jarosławskim rynku Foto-Wall, na którym eksponowane będą zdjęcia fotografów różnych pokoleń, którzy swoim uczestnictwem w akcji udzielają symbolicznego poparcia dla Festiwalu. Zwracam się z prośbą o przesłanie jednego zdjęcia, które wraz z opisem znajdzie się na naszej fotograficznej ścianie. Proszę też o rozesłanie tej prośby do innych zaprzyjaźnionych fotografów.

Więcej na temat Miedzynarodowego Festiwalu Fotografii Młodych na www.mffm.pl

pozdrawiam
Basia Sokołowska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz